حمل گاوصندوق توسط کادر تخصصی وانت بار ملل

وانت بار ملل یکی از مناسبترین باربری هااز لحاظ (  هزینه حمل گاوصندوق )در میان شرکتهای باربری درسطح تهران و حتی ایران جهت حمل گاوصندوق وسایر اقلام سنگین میباشد می باشد . آنچه که در حمل و نقل خیلی اهمیت دارد حمل صحیح بار و همچنین هزینه ی جابجایی میباشد در این میان انتخاب درست و بجای وسیله نقلیه متناسب با اندازه وحجم باریکی از مهمترین رکن های جابجایی بار میباشد .

حمل گاوصندوق

بسته بندی گاوصندوق

با توجه به اتفاقاتی که احتمال دارد در زمان حمل وجابجایی وسایل سنگین وحساس رخ میدهد می توان این نتیجه را گرفت که این مرحله از باربری از اصلی ترین مراحل است.
اما بعضی از وسایل بدلیل وزن و یا اندازه نیاز به مهارت خاصی برای بسته بندی و جا به جایی دارند.

با توجه به توضیحاتی که گفته شد احتمالا حدس زده اید که آن ها کدام وسایل هستند.

درست است وسایلی مانند گاز ، یخچال ، ماشین لباسشویی، پیانو و … که علاوه بر دقت در حمل و نقل نیاز به دقت ویژه در هنگام بسته بندی نیز دارند.

این نوع بسته بندی ها از جمله تخصص های شرکت باربری ووانت بار ملل می باشد.

امنیت

بر اساس کارایی گاو صندوق و ماهیت آن و بدلیل این که ممکن است مهمترین و ارزشمدترین دارایی های یک فرد در داخل گاو صندوق شخص باشد اولویت اول دروانت بارحفظ امنیت آن است.
برای جابجا کردن گاو صندوق هایی با ابعاد کوچک مشکلی نیست و با آموزش های ما می توان به راحتی آن ها را جا به جا کرد اما اگر گاو صندوقی با ابعاد بزرگتر داشتید که وزن زیادی دارد جابجایی آن را به ما سپرده تا بدون مشکل و دردسر گاو صندوق شما را به مکانی دیگر منتقل کنیم.

شاید به نظر برسد که هزینه باربری گاوصندوق و حمل آن زیاد است اما توجه داشته باشید، به دلیل خطرات و پیچیدگی های این کار، ممکن است بعدها مجبور شوید هزینه بیشتری بدلیل آسیب های جسمی یا آسیب به دیگر لوازم منزل، بپردازید.
وانت بار ملل این آمادگی را دارد تا با کمترین هزینه، مسئولیت جابجایی و حمل گاوصندوق شما را به عهده بگیرد.

تماس باکارشناس :۰۹۱۹۷۲۴۱۷۰۷

مشکلات حمل و نقل گاوصندوق

به راستی چرا جابجایی گاو‌صندوق یک معضل اساسی است؟ باید بگوییم که بزرگ‌ترین مشکل در حمل و جابجایی گاوصندوق وزن بالا این وسیله است. سنگین بودن گاوصندوق جابجایی آن را مشکل کرده است. در صورتی که حمل گاوصندوق درست و برطبق مبنا پیش نرود امکان آسیب به کمر، دست و پا وجود دارد. همچنین در صورت افتادن گاوصندوق در طی حمل و نقل، هم خود گاو صندوق و هم کف خانه یا اداره آسیب خواهد دید. این مورد در زمانی که گاوصندوق‌های سنگین وزن بر روی کف سرامیک بیفتند، بیشتر مورد بحث است. در صورت نشکستن کف، حتما خط و خراش هایی بر روی کف ساختمان به‌وجود خواهد آمد!

تعرفه حمل گاوصندوق

۱ ناذتاذذذاتاذوئتاذئواتذر /متد /منتد.نتدونت .نت.نتد.ن .وذ.ئدوذاو